Holokaust - wiwisekcja dzisiaj

Wydawnictwo: Vega!POL
HOLOCAUST. Vivisection today
83-908475-3-1
popularnonaukowa

Wybór dokumentów z laboratoriów, klinik i instytutów badawczych. Przerażające fakty o wiwisekcji, codziennie popełniane zbrodnie przez lekarzy, naukowców i psychiatrów w ich laboratoriach muszą ujrzeć światło dzienne i muszą być powstrzymane. Książka jest częścią trwającej walki przeciwko łamaniu praw zwierząt oraz ludzi; jej treść uświadomiła już tysiącom ludzi los milionów zwierząt...

Wybór dokumentów z laboratoriów, klinik i instytutów badawczych.

Przerażające fakty o wiwisekcji, codziennie popełniane zbrodnie przez lekarzy, naukowców i psychiatrów w ich laboratoriach muszą ujrzeć światło dzienne i muszą być powstrzymane. Książka jest częścią trwającej walki przeciwko łamaniu praw zwierząt oraz ludzi; jej treść uświadomiła już tysiącom ludzi los milionów zwierząt laboratoryjnych skazanych na okrutną zagładę.

źródło opisu: Nota wydawcy

kingi | 2014-03-12