W końcu miłość

Tłumaczenie: Agnieszka Dębska
Cykl: Huxtable Quintet (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
At Last Comes Love
romans
Wanda

Uwodzicielskie podstępy w trzeciej powieści z cyklu o siostrach Huxtable, który wyniósł największą obok Amandy Quick gwiazdę romansów historycznych na szczyt amerykańskich list bestsellerów. Tylko desperacja mogła sprowadzić Duncana Pennethorne’a do rodzinnej posiadłości po niesłychanym skandalu sprzed lat. Lecz tu postawiono mu ultimatum: albo ożeni się w ciągu piętnastu dni, albo zostanie...

Tylko desperacja mogła sprowadzić Duncana Pennethorne’a do rodzinnej posiadłości po niesłychanym skandalu sprzed lat. Lecz tu postawiono mu ultimatum: albo ożeni się w ciągu piętnastu dni, albo zostanie wydziedziczony. Jest więc zachwycony, gdy na balu poznaje Margaret Huxtable – pannę gorączkowo szukającą mężczyzny, którego będzie mogła przedstawić jako swojego narzeczonego...

eduko7 | 2016-11-12
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 11 listopada 2016

To moje pierwsze spotkanie z Autorką i przyznaję, że całkiem udane. Dlaczego? Powieść odnosi się do ponadczasowych wartości, zawiera intrygę, pokazuje bezsens ulegania presji opinii publicznej, domysłom, spekulacjom. Miła lektura na jesienny wieczór, dająca do myślenia.

eve | 2015-02-15
Przeczytana: 15 maja 2014

Tę książkę polecam. Uważam, że czyn młodego mężczyzny jest ponadczasowy i przypuszczam, że w dzisiejszych czasach również heroiczny. Młody mężczyzna w dniu swego ślubu ucieka z żoną przyszłego szwagra i to nie z powodu namiętnego uczucia do tej kobiety. Płaci on wysoką cenę - izolacja ze środowiska arystokratycznego. Kobieta umiera po pięciu latach zostawiając go z dzieckiem. Dodatkowo jego dziadek odcina go od przychodów z majątku. Jedyną możliwością odzyskania majątku to jego ślub w przeciągu dwóch tygodni z kobietą, którą zaakceptuje dziadek. Książka ciekawa - polecam.

Dorota | 2015-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2015

Historia niby fajna , ale dla mnie mało romantyzmu w całości. Nie sięgnęła bym po nią drugi raz.

Kachusek | 2014-09-26
Przeczytana: 26 września 2014

Trzecia część opowieści o siostrach Huxtable, pochłonięta w jeden dzień :)

fantaghirooo | 2016-12-01
marstelma | 2016-10-22