Zauroczeni

Irresistible
romans
Wanda

Inne wydania

Rok 1818. Wiosenny sezon towarzyski w Londynie. Podczas przejażdżki w Hyde Parku młody oficer spotyka wdowę po bohaterze wojennym. Piękna Sophia Armitage towarzyszyła mężowi w kampaniach napoleońskich i dała się poznać jako przedni kompan. Teraz lord Gascoigne odkrywa w niej kobietę pełną pasji i tajemnic, które mogą zniszczyć rodzącą się namiętność...

Sakarya | 2014-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Trzeci i ostatni tom cyklu "Czterej Jeźdźcy Apokalipsy".
Historia baroneta Nathaniela Gascoigne zauroczonego dawną przyjaciółką z wojen w Hiszpanii Sophią Armitage oraz barona Pelham, Edena Wendella zauroczonego Lavinią Bergland - kuzynką Nathaniela.
Nathaniel przybywa do Londynu ze swą najmłodszą siostrą Georginią i kuzynką Laavinią, aby je wyswatać. Choć nie ma zbyt wielkich nadziei na wyswatanie niemal sawantki, Lavinii, która nie przyjmuje komplementów od mężczyzn, a na miłą uwagę przystojnego Edena od razu częstuje go opryskliwymi docinkami. Na takie zachowanie Eden odpowiada tym samym i już wkrótce między obojgiem dosłownie iskrzy. Ale jak to mówią: kto się czubi ten się lubi. Nathaniel natomiast, niegdyś stały bywalec domów uciech, teraz po jednej nocy spędzonej z kurtyzaną, czuje się zdegustowany. Pragnie czegoś innego. Nie prostytutki na jedną noc, ale i nie kosztownej kochanki. Marzy mu się romans na zasadach partnerstwa, np. z jakąś miłą wdówką. I nieoczekiwanie w...

kamila0393 | 2014-09-18
Przeczytana: 18 września 2014

Książkę miło się czyta. Jest na początku straasznie dużo nazwisk do zapamietania... Ale idealna czytanka na gorszy dzień, czy ze dwa wolne wieczorki :)

| 2017-01-17
Na półkach: Przeczytane, Tylko dla Pań

Historię Sophie i Nathaniela czytało się bardzo przyjemnie, zwłaszcza, gdy Sophie przechodziła osobistą transformację z kumpeli w kobietę. Ja jednak znowu czuję się zawiedziona tym, co autorka zrobiła z parą drugoplanową czyli Edenem i Lavinią. Ich postacie i charaktery są o wiele lepszym materiałem na osobną powieść.

eve | 2014-07-01

Fajna bajka, którą się dobrze czyta. Ważne jest to, iż w kolejnych seriach Czterech Apokalipsy wiadomo kto będzie głównym bohaterem, jednak wcześniejsze książki nie podpowiadają co czeka każdego z mężczyzn.

Kasia W-ka | 2011-02-21
Przeczytana: 13 lutego 2013