Matka wegetarianka i jej dziecko. Praktyczne wskazówki dotyczące stosowania wegetariańskiej diety podczas ciąży, karmienia i w pierwszych latach życia dziecka.

Tłumaczenie: Jarosław Kauc
Wydawnictwo: Znaki Czasu
83-87188-75-1

Książka napisana i wydana przez Adwentystów Dnia Siódmego. Dostarcza młodym matkom wielu informacji ważnych dla życia i zdrowia ich samych oraz ich dzieci. Zawiera cenne rady dotyczące prawidłowej diety wegetariańskiej. Można tu też naleźć wykaz pokarmów pożytecznych dla kobiety w ciąży i płodu. Publikacja zawiera jarskie przepisy kulinarne. Jest to właściwie kompletny zbiór wiadomości o żywieniu i wychowaniu dziecka.

nantija | 2015-08-21
Przeczytana: 22 sierpnia 2015