Chemia organiczna: właściwości chemiczne i spektroskopowe związków organicznych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
yokopoko

Podręcznik dla szerokiego kręgu studentów uczących się chemii organicznej zarówno kierunków przyrodniczych, technologii żywności czy farmacji, jak i chemii. W książce zaprezentowano właściwości chemiczne oraz spektroskopowe głównych grup związków organicznych. Omówiono poszczególne typy reakcji chemicznych łącznie z mechanizmami ich przebiegu. Każdy rozdział kończą zadania i problemy do...

W książce zaprezentowano właściwości chemiczne oraz spektroskopowe głównych grup związków organicznych. Omówiono poszczególne typy reakcji chemicznych łącznie z mechanizmami ich przebiegu. Każdy rozdział kończą zadania i problemy do samodzielnego rozwiązania.

Kachusek | 2016-04-07
książek: 2070