Jak przyciągnąć doskonałych klientów

Wydawnictwo: MT Biznes
9788362195145
biznes, finanse

Przestań szukać doskonałych klientów Stacey Hall i Jan Brogniez obalają staroświeckie przekonanie, że biznes to wojna , a zdobywanie udziałów na rynku oznacza pobicie kogoś innego. Szczegółowo przedstawiają prosty system uatrakcyjnienia twojej firmy tak bardzo, że doskonali klienci i interesanci są do ciebie naturalnie przyciągani. Zbyt piękne, aby było prawdziwe? Hall i Brogniez z powodzeniem zapoznają ze swoją teorią klientów już od wielu lat, a teraz dzielą się wiedzą, jak ich Plan strategicznego przyciągania może łatwo i szybko przyciągnąć tych klientów, którzy idealnie pasują do twojej firmy!

Matizz_2 | 2014-07-18
Przeczytana: 22 września 2014