Na ostro

Tłumaczenie: Andrzej Szulc
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Reader's Digest poleca: Mocny kryminał". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
The Hard Way
978-83-60530-06-1
Lee Child, kryminał, porawnie, okup,
Izabela

Skrócona wersja powieści "Bez litości". Wszystko zaczyna się pewnego gorącego wieczoru w nowojorskiej kafejce, w której Jack Reacher leniwie sączy espresso. Jego spokój pryska w chwili, gdy dowiaduje się, iż był właśnie mimowolnym świadkiem przekazania porywaczom olbrzymiego okupu. Co więcej, biznesmen Edward lane liczy na jego pomoc w odnalezieniu ofiar porwania. Cena nie gra roli. Kiedy Reacher odkrywa, że Lane ma swoje mroczne sekrety, jest już za późno, by się wycofać.

Lenka8891 | 2011-07-31
Na półkach: Przeczytane, Pozostałe
Przeczytana: 29 lipca 2011

Książka bardzo wciąga. Dużo akcji, jej zwrotów. Czytelnik ma szansę być obserwatorem tego co się dzieje, nowych pomysłów co się mogło stać, "objawień". Na spodziewałam się, że tak mi się spodoba, a tu z każdą kartką byłam coraz bardziej zachęcona do czytania, wciągnięta nie chciałam odkładać książki. Podoba mi się styl autora, jak również spodobała mi się sama postać Jacka Reachera, poza tym po początku nie spodziewałam się takiej dobrej książki. Zdecydowanie wrócę jeszcze do książek tego autora.

Izabela | 2010-09-21
Przeczytana: 2009 rok

Trzymająca w napięciu - historia porwania żony i córki. Niedomówienia, intryga zmieniają obraz rzeczywistości. Czy Jack Reacher rozwikła zagadkę. Gdy nikt nie chce mówić prawdy trzeba zacząć grać ostro!

weronika1896 | 2016-07-06
alexa | 2016-07-04