30 minut dla osiągania sukcesu metodą Coachingu

Wydawnictwo: Kos
biznes, finanse

W ciągu 30 minut będziesz wiedzieć więcej o coachingu! Czy masz jakieś celea Czy chcesz w pełni wykorzystać swój potencjała Czy choć raz zastanawiałeś się, co mogłoby Cię wesprzeć na drodze do osiągnięcia celówa Książka ta w ciągu 30 minut przekaże Ci informacje na temat profesjonalnego coachingu i self-coachingu. Poznasz codzienną praktykę doradztwa i w ten sposób będziesz chroniony przed manipulacjami. Przykłady z życia codziennego pokażą ci, jak samemu można mieć zysk z coachingu. Przeczytasz: co znaczy coaching i self-coaching, jak wykorzystywać te instrumenty dla siebie, jak osiągać za ich pomocą cele zawodowe i osobiste, oraz jak utrzymać sukces, jak sam określasz kierunek swojego życia. Eva Kaminski pracując jako doradca dla dużego instytutu treningowego, zdobyła wielką sławę jako ekspert w dziedzinie coachingu. Wspiera liczne firmy i osoby prywatne w tym, aby znalazły własną drogę do sukcesu i konsekwentnie nią kroczyły.

MikaDarka | 2014-09-06
Na półkach: Przeczytane, Coaching