Język na sprzedaż czyli o tym, jak język służy reklamie i jak reklama używa języka

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
biznes, finanse

To jest książka o języku reklamy. Twórcy reklamy powinni ją przeczytać. Odbiorcy reklamy mogą, dla korzyści i satysfakcji. Pierwsi powinni ją przeczytać przede wszystkim dlatego, że ci drudzy przeczytać ją mogą.

Nefele | 2010-11-06

W pełen humoru i przystępny sposób autor wyjaśnia zasady "słów cięcia-gięcia". Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy lubią bawić się słowem i wyciskać je jak cytrynę.

jasmina | 2012-08-21
Przeczytana: 2012 rok

Publikacja dla tych, którzy badają świat reklamy lat 90. XX wieku, ale na pewno nie dla tych, którzy chcą coś praktycznego się nauczyć i zastosować wiedzę teraz. Skansen, ale i tak mam sentyment do prof. Bralczyka.

Kinga Citlak | 2011-01-26

Marta | 2015-10-24
Przeczytana: 16 października 2015
bobek07 | 2015-09-17
    Wymowa prawnicza
    Jacek Dubois, Jerzy Bralczyk, Jerzy Stuhr, Gustaw Holoubek, Kamil Zeidler,...
    Kontynenty nr 3/2015
    Andrzej Stasiuk, Jerzy Bralczyk, Adam Pańczuk, Anna Różańska, Marek Pernal, Pio...
    Trzy po 33
    Jerzy Bralczyk, Jan Miodek, Andrzej Markowski