Pieniądze, seks i dzieci. Główne przyczyny kłótni i rozwodów

Tłumaczenie: Michał Jóźwiak
Wydawnictwo: Rebis
Money, Sex, and Kids
978-83-7510-486-8
rodzina
poradniki
Pistacia

Pieniądze, seks i dzieci to 3 główne powody rozwodów. Zastosuj idealny plan pokojowy dla twojego małżeństwa Jak często zdarza ci się słyszeć: "Nie słuchasz, co do ciebie mówię", "Za rzadko się kochamy", "Za dużo wydajesz", "Pozwalasz maluchom na zbyt wiele"? Jeśli któraś z tych kwestii wydaje ci się aż nadto znajoma, nie jesteś sam. Konflikty trapiące pary małżeńskie mają właśnie najczęściej...

Jak często zdarza ci się słyszeć: "Nie słuchasz, co do ciebie mówię", "Za rzadko się kochamy", "Za dużo wydajesz", "Pozwalasz maluchom na zbyt wiele"? Jeśli któraś z tych kwestii wydaje ci się aż nadto znajoma, nie jesteś sam. Konflikty trapiące pary małżeńskie mają właśnie najczęściej takie podłoże: pieniądze, seks i dzieci.

Za sprawą tej książki dowiesz się, co zrobić, by wizja związku jako układu partnerskiego zastąpiła jego postrzeganie jako pola walki o to, kto ma rację. Nauczysz się dzielić przemyśleniami i wspólnie z małżonkiem podejmować kluczowe dla waszego związku decyzje. Od bycia udaną, szczęśliwą parą dzieli was wyłącznie odrobina wiedzy i trochę praktyki. Tina B. Tessina jest w tej dziedzinie prawdziwą specjalistką.

[opis wydawcy]

Andrzej | 2016-10-03