Niedyskrecje

Indiscreet
837245874X
Wanda

Inne wydania

Wizyta w majątku brata, wieś, nuda... I piękna wdowa, która wicehrabiemu Rawleigh wydaje się łatwą zdobyczą. Lecz oto ta prowincjuszka odmawia stanowczo i ostatecznie. Serce Catherine bije jednak mocniej na widok przystojnego wicehrabiego. I kusi kruchą nadzieją na szczęście, które może prysnąć, gdy na jaw wyjdzie tajemnica sprzed lat...

źródło opisu: Wydawnictwo AMBER, 2002

Jedna z moich ulubionych książek tej autorki :) Historia może trochę naciągana ale z takim smakiem napisana, że nie sposób się od niej oderwać. Polecam

| 2017-01-17
Na półkach: Przeczytane, Tylko dla Pań

Bardzo dobry kawałek romansu. Ciekawe postacie i wątek gwałtu, a potem utraty dziecka. Ostracyzm społeczny, który dotknął bohaterkę nadaje historii dramatyzmu. Główny bohater, choć płytki z początku, później się wybronił.

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: czerwiec 2012

Romansidło, ale dosyć ambitne. Warto przeczytać.

Magdalena | 2014-09-07
Przeczytana: 07 września 2014

Bardzo dobra książka. Tej autorki jedna z lepszych. Pierwsza połowa była dla mnie zdecydowanie lepsza niż druga. Autorka podjęła bardzo trudny temat i główna bohaterka była naprawdę bardzo odważna i świetnie napisana. Rex był taki sobie. Rozwiązanie całej sprawy było przewidywalne.

Kasia W-ka | 2011-02-21
Przeczytana: 07 września 2012