Uzdrowienie relacji w rodzinie

Wydawnictwo: M
Guérir en famille
978-83-60725-05-4
mantra

Na wzgórzu Cuq les Vielmur we Francji istnieje dom prowadzony przez Wspólnotę Błogosławieństw. Znajduje się tam przychodnia terapeutyczna, do której od roku 1977 przyjeżdżają lekarze, psycholodzy, psychiatrzy, psychoterapeuci, kapłani i teolodzy, by rozmawiać z ludźmi i dzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie uzdrawiania. Przyjęto tam już ponad tysiąc osób, wysłuchano i wyleczono, stosując terapię opartą na naukach humanistycznych wzbogaconych chrześcijańską wizją człowieka, biorąc pod uwagę u każdej osoby jej wymiar cielesny, duchowy, psychiczny i intelektualny.

Agnieszka | 2016-02-10
Silije | 2012-09-22