Moc modlitwy kobiety

978-83-61131-32-8
modlitwa
religia
Agata

Może ci się wydawać, że o wiele łatwiej jest modlić się za współmałżonka, dzieci, przyjaciół i dalszą rodzinę, Bóg chce jednak również odpowiedzieć na modlitwy dotyczące twojego własnego życia. Jemu sprawia najwyższą przyjemność, kiedy przychodzisz do Niego ze swoimi potrzebami i prosisz Go, aby pomógł ci stać się kobietą, którą zawsze pragnęłaś być. Stormie Omartian poprowadziła już miliony...

Stormie Omartian poprowadziła już miliony kobiet ku głębszemu i bardziej sycącemu życiu modlitwy. Teraz, dzięki swojej znajomości Słowa Bożego i wyrazistym opisom własnych odkryć w dziedzinie modlitwy, pokaże ci, w jaki sposób:

– przybliżyć się do Pana,
– poznać Jego plany i cele dla twojego życia,
– znaleźć pociechę, pomoc i umocnienie na każdy dzień życia.

źródło opisu: Nota wydawcy

Amelka | 2011-06-04
Przeczytana: 19 kwietnia 2011

Fantastyczna do samodzielnego studiowania i na babskie spotkania. "Samo mięsko" - rozdziały zwięzłe, ale wartościowe.

Karolina | 2013-04-26
adellka | 2012-06-17