Moc modlitwy żony

Tłumaczenie: Renata Rudnicka
Wydawnictwo: Dobry Skarbiec.pl
The power of a praying wife
978-83-61131-04-5
małżeństwo, Bóg
religia
Agata

W obliczu współczesnych wyzwań i presji szczęśliwe małżeństwo zdaje się nieosiągalnym marzeniem. Lecz Bóg lubi zajmować się tym, co niemożliwe, jeśli Go tylko o to poprosimy! Stormie Omartian opisuje, jak Bóg wzmacniał jej małżeństwo, gdy modliła się za swojego męża w kluczowych sferach jego życia, takich jak: jego duchowy rozwój, jego emocje, jego rola ojca, przywódcy i decydenta, jego poczucie bezpieczeństwa w pracy i sprawach finansowych, jego zdrowie i fizyczna ochrona,jego wiara i przyszłość.

sandra fras | 2012-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2012

Moc modlitwy żony to książka dla ludzi mocno wierzących, modlących się i pragnących mieć stały kontakt z Bogiem. Polecam wszystkim małżeńtwom na każdym etapie. Składa się z małych fragmentów opisujących elementy życia mężczyzny, o które chcemy się dla niego modlić. Książka skłania do refleksji. Podkreśla rolę małżonki i wagę jej wstawiennictwa. Nie jest mocno odkrywcza, ale systematyzuje i motywuje. Układa wszystko to, co widzimy w naszym życiu, pozwala ubrać w słowa i eksponuje z pozoru ukryte warstwy naszego życia. Przede wszystkim jednak uwrażliwia nas na naszego małżonka i uzbraja w mądrość. Warto przeczytać, warto zastosować!

kamiza | 2013-10-26
esperanza22 | 2012-09-26