Co kraj, to obyczaj. Wielka Brytania

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
6 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Culture Smart! Britain
Natalia

Jeśli wybierasz się do Wielkiej Brytanii lub chcesz zaprzyjażnić się z Brytyjczykiem, powinieneś wiedzieć: jak mieszka, co je, jak spędza wolny czas, jak obchodzi święta, jakim jest kierowcą, jak okazuje przyjażń, a jak niechęć.

źródło opisu: okładka

Rox | 2014-04-01
Przeczytana: kwiecień 2014

Informacje są podane w sposób przejrzysty, a sposób w jaki została książka napisana powoduje, że strony przewraca się szybko. Jedyne co mnie zawiodło w tej sympatycznej lekturze to główne skupienie się na Anglii, a nie pozostałych krajach Wielkiej Brytanii i brak informacji o systemie edukacji. Myślę, że sięgnę po inne książki z tej serii.

| 2013-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2013

Książka sprzed ośmiu lat, więc pewnie wiele rzeczy się zmieniło, ale podstawowe informacje o Wielkiej Brytanii wydają się być uniwersalne i wprowadzają nowicjuszy w kulturę brytyjską lub pewnie są miłym dodatkiem dla fanów.

podrozniki | 2015-03-18
Ania | 2014-08-19