Zatańcz ze mną

Wydawnictwo: Książnica
Dance with Me
83-7132-990-3
ZuzAnka

Po ponad dziesięciu latach spędzonych w Nowym Jorku 35 letnia Jane Porter wraca na rodzinną wyspę Rhode Island, by pomóc swej siostrze w opiece nad schorowaną matką, ale także by zobaczyć się ze swoją córką Chloe, którą po urodzeniu oddała do adopcji. W tamte strony powraca również wujek Chloe - Dylan Chadwick, który zrezygnował z dotychczasowej kariery w Nowym Jorku. Bagaż tragicznych życiowych doświadczeń zbliża Jane i Dylana: on wciąż jest w żałobie po śmierci żony i córki, które zginęły w strzelaninie, ona stara się zapomnieć o nieudanym romansie.

Kasiek | 2014-10-21
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 21 października 2014

Książka bardzo przesłodzona i przewidywalna. Fabuła dość banalna, całość przeplatana licznymi retrospekcjami. Niczym mnie nie zaskoczyła, trochę szkoda na nią czasu.

książek: 12087
Mońcia_POCZYTAJKA | 2012-07-24
Przeczytana: 23 lipca 2012

Czy istnieją granice matczynej miłości? Czy można je w ogóle wyznaczać? Jak silne są więzi łączące matkę z dzieckiem? Czy można się ich wyrzec do końca?
Na te wszystkie pytania i wiele innych odnajdziemy odpowiedź w pięknej i wzruszającej powieści Luanne Rice pt: ”Zatańcz ze mną”.

35-letnia obecnie Jane Porter będąc na drugim roku studiów, niespodziewanie dla niej i jej ukochanego Jeffrey’a – chłopaka z roku, zaszła w ciążę. W wieku 20 lat życie dziewczyny nagle uległo diametralnej zmianie, a wszystkie jej dotychczasowe plany na przyszłość przestały mieć jakikolwiek sens. Tym bardziej, że ojciec dziecka wyrzekł się go i nie chciał pozwolić na to, żeby przyszło na świat.
Jane jednak postanowiła urodzić to dziecko, a jej matka w trosce o dalszą przyszłość swej córki zadbała o to, by po urodzeniu maleńka istotka znalazła dobry dom i kochających rodziców adopcyjnych. Jane z bólem serca musiała zaakceptować takie rozwiązanie, jednak od tamtej pory jej życie nigdy już nie było takie...

asiulek076 | 2012-06-15

Lekkie czytadło, aczkolwiek skłania do głębszych refleksji .

Martusia15112 | 2014-03-15
Przeczytana: 10 kwietnia 2014

Cudowna książka. Wciągnęła mnie bez reszty ;-)

Karina | 2016-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2016

Super książka. Polecam ;)

aannaa | 2013-01-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 24 grudnia 2012

Książka fajna, wciąga.

frezja | 2014-03-25
Przeczytana: 22 lutego 2014

Fajna, lekka historia. Czasami wydawała mi się irytująca, ale patrząc na całość, to może być. Koniec książki wydawał mi się trochę kiczowaty i na siłę wymyślony, jakby autorce zabrakło weny.

Maryana | 2017-01-23
Nikuśka115 | 2016-08-11