Nie okłamuj damy

Tłumaczenie: Magdalena Sikorska
Cykl: Rodzina Neville''ów (tom 1)
Wydawnictwo: BIS
Never Lie to a Lady
romans
Wanda

Markiz Nash ma opinię człowieka, który niejednego mężczyznę doprowadził do bankructwa i niejednej kobiecie złamał serce. Tymczasem sam niespodziewanie traci głowę dla tajemniczej damy w czerwieni, z którą przeżył chwilę gorącej namiętności. Xanthia Neville przybyła do Londynu z zamorskiej kolonii, by tu prowadzić rodzinną firmę okrętową. Niespodziewanie ulega urokowi przystojnego Nasha, a to prowadzi ją w świat przemytu, szpiegostwa i politycznych intryg.

Aurill | 2014-01-12

Xanthia to jedna z najniezwyklejszych kobiet romansu. To przedsiębiorcza, mocno stąpająca po ziemi kobieta mająca własną firmę. Jako prawie-trzydziestolatka pozostaje wciąż niezamężna, gdyż nie chce poświęcać niezależności, którą tak skrupulatnie sobie wypracowała.
Nieoczekiwanie los styka ją z markizem Nashem, intrygującym i egzotycznym mężczyzną. Połączył ich krótki wybuch namiętności, mieli się już nie spotkać. Jednak po kilku dniach na progu domu Xanthii staje mężczyzna zajmujący się śledztwem w sprawie przemytu broni, z prośbą o wybadanie lorda Nasha i jego związek z tą przykrą sprawą.
W ten sposób Xanthia znów zbliża się do Nasha, zostając jego szpiegiem. Cóż jednak, gdy serce nie sługa?

Płomienne sceny, wzruszający romans i ciekawy fabuła. Polecam!

myfascinatingbooks | 2017-04-02
AnnaMaria | 2016-11-06