Samoloty bombowe i szturmowe w lotnictwie polskim.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Skrzydlatej Polski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WKŁ
83-206-0228-9
Lotnictwo, samoloty
historia
Adam

Rys historyczny polskiego lotnictwa bombowego i szturmowego obejmujący okres pierwszych dni niepodległości do lat osiemdziesiątych. Krótkie opisy techniczne samolotów bombowych i szturmowych polskiego lotnictwa wojskowego...

Adam | 2013-12-07
Na półkach: Lotnictwo, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 1994 rok

Cała seria "Biblioteczka Skrzydlatej Polski", mimo upływu lat jest godna powrotu. Szkoda, że nie ma wznowień (przydała by się tylko lepsza, na współczesnym poziome szata graficzna).

M_P | 2015-02-15

W dobie internetu, książka wydaje się być cząstką tego co można by na ten temat napisać. Nie mniej zapoznać się warto.

e2tomw | 2016-10-26
Grzesio | 2012-12-22