Niepowstrzymany rozwój. Jak zmieniać firmę, gdy zmienia się rynek

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

W nadchodzącym czasie dwie trzecie firm stawi czoło niezwykłemu wyzwaniu: aby zachować konkurencyjność, będą musiały znaleźć nową definicję swojej działalności podstawowej. W świecie coraz szybszych zmian, nieustannie nasilającej się globalnej konkurencji i ciągłej modyfikacji mechanizmów rynkowych przyszłość dzisiejszych liderów nie jest już pewna. Menedżerowie coraz częściej zdają sobie sprawę, że nie mogą koncentrować się wyłącznie na dniu dzisiejszym &ndash, że ich firmy potrzebują radykalnych zmian i nowych impulsów do rozwoju.

Chaoticreader | 2016-04-11