Przywództwo w 10 minut

Wydawnictwo: Liber
biznes, finanse

Poradnik oferuje prostą, praktyczną pomoc tym wszystkim, którzy pragną szybkich rezultatów. Książka składa się z dziesięciominutowych, zorientowanych i skoncentrowanych na określonym celu lekcji. Nauczysz się z nich wszystkich umiejętności, których potrzebujesz, aby stać się silnym przywódcą, który potrafi poprowadzić swój zespół drogą sukcesu. Potrzebujesz tylko 10 minut, aby nauczyć się, jak być asertywnym, pewnym siebie, podejmować decyzje, likwidować problemy zanim mały ogień zamieni się w pożar, unikać mikrozarządzania i pokładać nadzieje w swoim personelu.

Fragile | 2015-01-28