Instant weather forecasting

0-7136-5430-9
pogoda, chmury, prognozowanie,
angielski
Iza

When the sky has a particular look to it, very often a certain sequence of weather follows. These 24 colour photographs of cloud formations and their accompanying explanatory text will help you read the sky, pick up the clues, and predict what the weather will do.

Iza | 2010-09-18
Przeczytana: 17 września 2010

Doskonała książka dla wszystkich, którzy interesują się prognozowaniem pogody na podstawie takich przesłanek jak kierunek wiatru, rodzaj chmur i typy zjawisk. Na podstawie zdjęć chmur porównuje się obecną sytuację z tą na zdjęciu i potem można sobie przeczytać przyczyny występowania takiej chmury, co może ze sobą nieść i czego można się spodziewać w najbliższym czasie. Bardzo przejrzysty układ. Polecam

Lain Coubert | 2011-07-08
999Przemek | 2015-02-26