Okładka książki Feng Shui. Jak pozbyć się bałaganu ze swojego życia

Feng, Shui
poradniki
typ
papier
7,24 (21 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Kontynuacja światowego bestsellera Feng Shui. Jak tworzyć przyjazną przestrzeń ogłoszonego najlepszą książką o Feng Shui w 1998 roku. Unikalny obrzęd oczyszczania i uświęcania przestrzeni według starożytnej chińskiej sztuki kształtowania otoczenia i praktyk z wyspy Bali. Dzięki Feng Shui można poprawić obieg energii w domu, zapewnić sobie szczęście, powodzenie i zdrowie. Najpierw jednak należy p...

Dzięki Feng Shui można poprawić obieg energii w domu, zapewnić sobie szczęście, powodzenie i zdrowie. Najpierw jednak należy posprzątać. Patogenny bałagan uniemożliwia bowiem stworzenie z domu azylu, miejsca, gdzie panuje pogodna i dobra atmosfera.
Jak powstaje bałagan
W jaki sposób nieporządek powoduje stagnację we wszystkich aspektach życia
Dlaczego porządek jest niezbędnym warunkiem skutecznego zastosowania zasad Feng Shui
Jak sprzątać efektywnie
Jak zmienić prozaiczne porządki w terapeutyczną podróż przez życie
Proste wskazówki pozwalają osiągnąć zdumiewające rezultaty: nie tylko przyjazny, ładny i miły dom, lecz przede wszystkim psychiczne oczyszczenie i uzdrowienie stosunków z najbliższymi.

Gdzie kupić?
Sklep