Okładka książki Feng Shui. Jak pozbyć się bałaganu ze swojego życia

Feng, Shui
poradniki
typ
papier
7,09 (22 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Kontynuacja światowego bestsellera Feng Shui. Jak tworzyć przyjazną przestrzeń ogłoszonego najlepszą książką o Feng Shui w 1998 roku. Unikalny obrzęd oczyszczania i uświęcania przestrzeni według starożytnej chińskiej sztuki kształtowania otoczenia i praktyk z wyspy Bali. Dzięki Feng Shui można poprawić obieg energii w domu, zapewnić sobie szczęście, powodzenie i zdrowie. Najpierw jednak...

Dzięki Feng Shui można poprawić obieg energii w domu, zapewnić sobie szczęście, powodzenie i zdrowie. Najpierw jednak należy posprzątać. Patogenny bałagan uniemożliwia bowiem stworzenie z domu azylu, miejsca, gdzie panuje pogodna i dobra atmosfera.
Jak powstaje bałagan
W jaki sposób nieporządek powoduje stagnację we wszystkich aspektach życia
Dlaczego porządek jest niezbędnym warunkiem skutecznego zastosowania zasad Feng Shui
Jak sprzątać efektywnie
Jak zmienić prozaiczne porządki w terapeutyczną podróż przez życie
Proste wskazówki pozwalają osiągnąć zdumiewające rezultaty: nie tylko przyjazny, ładny i miły dom, lecz przede wszystkim psychiczne oczyszczenie i uzdrowienie stosunków z najbliższymi.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Kalendarium literackie
  • John Irving
    73. rocznica
    urodzin
    Na tym sprośnym świecie [...] jest się czyjąś żoną albo czyjąś dziwką - albo na najlepszej drodze do stania się jedną czy drugą. A jeśli nie pasujesz do żadnej z tych kategorii, dają ci do zrozumienia, że coś jest z tobą nie w porządku
  • Peter Straub
    72. rocznica
    urodzin
    […] nigdy nie można być zbyt szczupłym ani zbyt bogatym.
  • Dorota Wellman
    54. rocznica
    urodzin
    Mogę sobie nie kupić czegoś do jedzenia, ale książkę kupię zawsze. Poluję na wybrane tytuły jak rasowy myśliwy. Czekam na targi książek, bo wiem, że żniwa będą obfite. Jestem szczęśliwa, kiedy tarabanię ciężkie torby z Pałacu Kultury. Nie mogę się doczekać, kiedy w domu otworzę książkę i zacznę nową... pokaż więcej
  • Marek Nowakowski
    80. rocznica
    urodzin
    Żyj po swojemu, własnym życiem, właśnie, dlatego, że ono jest twoje. Można je połączyć z cudzym, ale nie rezygnując z siebie. Bo wtedy, gdy przestaje się być sobą, gdy chce się być tylko tym, co pragną widzieć w nas inni, najłatwiej jest przegrać.
  • Piotr Sztompka
    71. rocznica
  • Szolem Alejchem
    130. rocznica
    urodzin
    Baba zawsze zostaje babą; nie darmo rzekł król Salomon, że pośród tysiąca kobiet ani jednej możliwej nie znalazł. Całe szczęście, dalibóg, że nie ma dziś mody na kilka żon.
  • Maria Józefacka
    73. rocznica
    urodzin
    Warto żyć, jeśli przez każdego z nas wpadnie promień słońca w mroki niepogody.
  • Murray Newton Rothbard
    89. rocznica
  • Philip K. Dick
    33. rocznica
    śmierci
    Nie wiedział wtedy, że utrata zmysłów bywa czasami najwłaściwszą reakcją na rzeczywistość.
  • Jarosław Iwaszkiewicz
    35. rocznica
    śmierci
    A potem przyjdzie śmierć: wszystko rozwiązując niczego nie wyjaśni. Odejdziemy tak, jakeśmy żyli: osobno. Świat nasz własny i jedyny musi nam wystarczyć do śmierci i po śmierci. Byle tylko nie zgłębiać tej myśli do końca, byle tylko nie przemyśleć tego fizycznie. Obumieranie rąk, mącenie się myśli,... pokaż więcej
  • David Herbert Lawrence
    85. rocznica
    śmierci
    Mężczyzna może swoim ciałem być dla kobiety żywym kluczem do całego świata.
  • Horace Walpole
    218. rocznica