Feng Shui. Jak pozbyć się bałaganu ze swojego życia

Katarzyna Przybyś
Clear Your Clutter With Feng Shui
Feng, Shui
poradniki

Kontynuacja światowego bestsellera Feng Shui. Jak tworzyć przyjazną przestrzeń ogłoszonego najlepszą książką o Feng Shui w 1998 roku. Unikalny obrzęd oczyszczania i uświęcania przestrzeni według starożytnej chińskiej sztuki kształtowania otoczenia i praktyk z wyspy Bali. Dzięki Feng Shui można poprawić obieg energii w domu, zapewnić sobie szczęście, powodzenie i zdrowie. Najpierw jednak...

Dzięki Feng Shui można poprawić obieg energii w domu, zapewnić sobie szczęście, powodzenie i zdrowie. Najpierw jednak należy posprzątać. Patogenny bałagan uniemożliwia bowiem stworzenie z domu azylu, miejsca, gdzie panuje pogodna i dobra atmosfera.
Jak powstaje bałagan
W jaki sposób nieporządek powoduje stagnację we wszystkich aspektach życia
Dlaczego porządek jest niezbędnym warunkiem skutecznego zastosowania zasad Feng Shui
Jak sprzątać efektywnie
Jak zmienić prozaiczne porządki w terapeutyczną podróż przez życie
Proste wskazówki pozwalają osiągnąć zdumiewające rezultaty: nie tylko przyjazny, ładny i miły dom, lecz przede wszystkim psychiczne oczyszczenie i uzdrowienie stosunków z najbliższymi.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
annmarie | 2015-05-18
Na półkach: 2015, Przeczytane