Dzika małolata

Wydawnictwo: Amber
Wild child
83-241-0452-6
Iga

Justine doprawdy niewiele chce od życia: zdobyć sławę, zarobić górę pieniędzy i być nieziemsko piękną kobietą, kochaną przez nieziemsko przystojnego mężczyznę. Tylko tyle. Niesamowite spotkanie z samą sobą z przyszłości (o dziesięć lat starszą!) sprawia, że Justine realizuje swoje marzenia. Ale okazuje się, że nie do końca o to jej chodziło...

Reading_is_sexyy | 2013-08-08
Przeczytana: 2013 rok

Postanowiłam, że jeszcze od czasu do czasu będę sięgać po książki dla młodzieży, póki całkiem z nich nie wyrosłam. "Dzika małolata" to było zdecydowanie złe posunięcie! Książka jest niesamowicie płytka, nie przejawia ona ŻADNYCH wartości, chociaż rozpaczliwie starałam się czegoś dopatrzeć. Właściwie od początku do końca nie wiadomo było o czym książka właściwie jest. Do tego nudziła mnie potwornie. Nie polecam!

RogatyAnioł | 2015-09-08
Gienia_149 | 2015-04-16