Wprowadzenie do socjologii religii

Wydawnictwo: Zakład Wydawnictw CZSR
Einfuhrung in die Religionssoziologie
83-6049004-X
Antares

Wprowadzenie do socjologii religii jest pierwszą w języku polskim pozycją systematycznie prezentującą przedmiot, narzędzia badawcze i szkoły w socjologii religii. Autor kolejno skupia się na wszystkich aspektach tej dyscypliny naukowej szczególnie dużo miejsca poświęcając relacji między religią a procesami społecznymi. Książka niezbędna dla wszystkich zajmujących się socjologią, naukami społecznymi, religią i polityką wyznaniową.

Lady_Stardust | 2015-02-03
Anka | 2012-11-27