Gra

Tłumaczenie: Pamela Haska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Power Play
sensacja, thriller, kryminał
DominikaB

Chociaż minęło 11 lat, Papper Minnese musi codziennie budować swoje życie od nowa - by zemsta była słodsza.... Pepper zrobiła wspaniałą karierę, jest piękna, sławna i bogata. Jednak ciągle pamięta tę noc i czterech mężczyzn, którzy ją skrzywdzili. Dziś wie o nich dostatecznie dużo, by móc myśleć o zemście. Oni jednak będą walczyć i zrobią wszystko, by ocalić swoja przyszłość i reputację!...

Kto wygra te grę???

Natalia_G | 2015-02-09

Zamysł napisania książki był bardzo interesujący. Oczekwiałam, że w książce znajde kobiete która pragnie krwistej zemsty na facetach, którzy ją skrzywdzili... No cóż troche jestem rozczarowana, ponieważ koniec książki był mało pasujący do całej opowieści, chociaż z drugiej strony po tylu latach cierpienia bohaterka zasłużyła na miłość. Zbyt rozległe opowieści o jej dzieciństwie i życiu sprawiły, że skakałam po kartkach bo zbyt mnie one męczyły, ale z drugiej strony sprawiło to, że bardzo współczułam bohaterce i dopingowałam by jej zemsta sie ziściła. Całkiem niezła, no tylko, że zostaje po niej to "ALE"

willa | 2016-04-02
Na półkach: Przeczytane, Romans, Posiadam
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Książka przykuła mą uwagę ciekawym opisem i tajemniczą okładką. Nie rozczarowałam się. Lubię takie historie z dreszczykiem i wątkiem miłosnym w tle.

Główną bohaterką jest Pepper Minezse. Jest to kobieta sławna, bogata, z powodzeniem prowadząca dobrze prosperującą firmę. Osiągnęła wszystko to czego chciała, co sobie założyła dawno temu, kiedy w okrutny sposób została skrzywdzona.

Pepper tak naprawdę ma na imię Rachel. Dziewczyna pochodzi z cygańskiego rodu. Była wychowywana przez babkę Naomi. Jej matka zmarła po porodzie. Od początku dziewczyna czuje się przy swoich jak „obca” . To przez matkę, która skalała cygańską krew i zadała się z białym, którego zabił niedoszły narzeczony matki i w konsekwencji trafił do więzienia. Rachel w wieku piętnastu lat musiała szybko dorosnąć. Straciła jedyną bliską jej osobę: babkę Naomi. Musiała opuścić obóz i zacząć samodzielne życie. Imała się różnych zajęć. Nie wstydziła się ciężkiej pracy fizycznej. W końcu dostała pracę kelnerki. Dzień, w...

NIENACZYTaNA | 2014-06-16

Ma tutaj kiepska ocenę ale to naprawdę niezła książka, nawiasem mówiąc jak ktoś kto ma na imię Penny moze tak dobrze pisać?

Delirium | 2012-07-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Rok 2012
Przeczytana: 27 lipca 2012

Pepper Minesse, a właściwie Rachel Lee (bo tak się nazywała zanim rozpoczęła "nowe życie"), osiągnęła w życiu wszystko, o czym marzyła. Starała samej sobie zrekompensować samotne dzieciństwo wśród Cygan (którzy odrzucili ją ze względu na romans matki z "białym gorgio" i doprowadzenie do zaaresztowania nowego przywódcy) oraz jej rówieśników z miasta (którzy pogardzali nią jako Cyganką - "brudną", "złodziejką", "puszczalską"). Była dzieckiem gwałtu, dorastała w świadomości, że jej ojciec był mordercą gorgio. Gdy Rachel miała piętnaście lat umarła jej babka, Naomi, jedyna osoba wiążąca dziewczynę z Cyganami. Nastolatka musiała przedwcześnie dorosnąć, opuścić obóz i zacząć dorosłe życie.

Imała się różnych ciężkich, fizycznych prac sezonowych na farmach, a w końcu została pokojówką w Oxfordzkim hotelu. Przypadkiem poznała pewnego studenta, Tima. Ta znajomość miała odmienić jej życie na zawsze..

Tom Wilding był jedynym dziedzicem Wildingów, przyszłym lordem, właścicielem ogromnych...

angela2046 | 2014-05-13
Na półkach: Thriller, 2014, Przeczytane
Przeczytana: 10 maja 2014

Mieszane uczucia mam co do tej książki. Niby zamysł był fajny i książka powinna się podobać, ale opisy przeszłości były tak rozwlekłe, że stanowiły większą część tej lektury. Autorka najprawdopodobniej zrobiła ich tyle, żebyśmy mogli lepiej wczuć się w sytuacje bohaterów, ale mnie to tylko znużyło i miałam ochotę odłożyć książkę i do niej nie wracać. Ocenę daje za pomysł i dobre chęci pisarki.

Anetka125 | 2015-12-12
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Same opisy, opisy ,opisy dosłownie wszystkiego pod koniec coś zaczyna się dziać,ale ciężko się ją czyta

PanCzyta | 2015-01-20
Na półkach: Na wymianę, Przeczytane
Przeczytana: 16 stycznia 2015

Uważam, że pisanie jest dla każdego. Każdy nosi jakieś ciekawe historie. Jeśli pisanie sprawia mu przyjemności to niech to robi. Każdą książkę przyjmuję z szacunkiem, bo potrafię sobie wyobrazić ile wysiłku i czasu trzeba poświęcić aby zbudować historię, opisać ją, wydać, sprzedać itd.. Gdybym jednak na podstawie tej książki miał zdefiniować autorkę to wyglądałoby to mniej więcej tak: Kobieta w średnim wieku, klasa średnia - rozpaczliwie aspirująca do wyższych sfer i z pewnością niezaspokojona seksualnie...

Sam pomysł na opowieść jest fajny... Zgwałcona i poniżona kobieta żyje zemstą i zemsty tej pragnie nawet po wielu latach i kilku szczeblach na drabinie statusu społecznego wyżej. Nawet można się doszukać przesłania, że chowanie urazy i chęć zemsty do niczego dobrego nie prowadzi (taki chyba był ogólny zamysł). Problem jednak w tym, że jakakolwiek akcja rozgrywa się na pierwszych i ostatnich 20 stronach. Pozostałe 500 to nie bardzo trzymające się kupy opisy życia bohaterów, ich...

Książka ma kilka ciekawych fragmentów, np. moment, kiedy główna bohaterka zostaje "porwana" ;)

asia749 | 2014-12-04
Przeczytana: 15 grudnia 2014

Jestem pozytywnie zaskoczona tą książką.

Kamil Ł | 2016-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2016

Książke, aby była ciekawa trzeba by ją skrócić do 200-250 stron. Pozostałe 300-350 stron zbędnych.