Klany księżyca Alfy

Seria: Fantasy & SF
Wydawnictwo: Phantom Press
Clans of the Alphane Moon
Elithil

Amerykański Międzyplanetarny Serwis Zdrowia i Opieki Społecznej ogłasza nabór ochotników, którzy mieliby wziąć udział w wyprawie badawczej na księżyc Alfy. Niegdyś znajdowało się tam zorganizowane centrum leczenia psychiatrycznego dla terrańskich osadników. Od kiedy szpital wyłączono spod zwierzchnictwa Terry, władzę na księżycu objęły dziwne klany: Mansów, Depów, Pare, Hebów, Poly i Skitzów. Przybycie terrańskiego statku staje się początkiem zmagań w obronie niezależności księżyca. Jest to także początek wzajemnej, nie kończącej się bitwy małżeństwa Rittersdorfów, która toczy się zarówno na Ziemi, jak i na Alfie III M2. I nie jest to walka między dobrem i złem, lecz ślepy, bezcelowy bój między dwoma istnieniami, z których żadne nie ma racji.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie