Jaja w roli głównej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-392-0
jajka, jajko, kuchnia
Barbara

Jaja, jako produkt uniwersalny, mają w kuchni wszechstronne zastosowanie. Stanowią podstawę wszelkich wypieków i deserów, a także mogą być daniem głównym. W najnowszym tomiku z serii znajdziecie Państwo powstałe na ich bazie potrawy, a więc różne pasty, zapiekanki i sałatki, przepisy na jaja faszerowane i sadzone. Jeden z rozdziałów został poświęcony smacznym omletom, a wśród nich...

W najnowszym tomiku z serii znajdziecie Państwo powstałe na ich bazie potrawy, a więc różne pasty, zapiekanki i sałatki, przepisy na jaja faszerowane i sadzone. Jeden z rozdziałów został poświęcony smacznym omletom, a wśród nich najznakomitszym francuskim, arabskim i hiszpańskim.

wiolenia28 | 2016-02-19
ryszpak | 2015-09-20