Gorące kolacje

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-859-6
kolacja, kuchnia
Barbara

Kolacja coraz częściej staje się jedynym posiłkiem w ciągu dnia, do którego siada się bez pośpiechu. Można ją celebrować, a nawet poświęcić nieco więcej uwagi na jej przygotowanie, niż innym posiłkom. Często przekształca się w naszych domach w obiado-kolację, a to oznacza, że staje się głównym posiłkiem dnia. Dlatego kolacje należy o wiele staranniej przygotowywać, niż wtedy, kiedy były tylko lekkim dopełnieniem całodziennego menu.
W najnowszym tomiku czytelnicy znajdą kilkadziesiąt receptur na pożywne dania, które w wielu sytuacjach obiad zastąpią kolacją. Mogą to być np. grzanki walijskie, jaja po bretońsku, sznycle z kapusty czy też gulasz z czerwonym winem.

April30 | 2011-04-26
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane, Posiadam