Dom bez szkodników

83-86669-41-1
dezynfekcja, dezynsekcja, szkodnik, dom
poradniki
Barbara

Z okładki: Poradnik jest pierwszą od wielu lat publikacją na temat najczęściej spotykanych szkodników - owadów, pajęczaków i gryzoni - żyjących w naszych domach i w ich pobliżu. Książka składa się z kilku rozdziałów, w których podajemy wiadomości nie tylko o biologii szkodników (ich rozwoju, miejscach występowania, upodobaniach pokarmowych), ale także o nowych, skutecznych sposobach zwalczania...

Z okładki:
Poradnik jest pierwszą od wielu lat publikacją na temat najczęściej spotykanych szkodników - owadów, pajęczaków i gryzoni - żyjących w naszych domach i w ich pobliżu. Książka składa się z kilku rozdziałów, w których podajemy wiadomości nie tylko o biologii szkodników (ich rozwoju, miejscach występowania, upodobaniach pokarmowych), ale także o nowych, skutecznych sposobach zwalczania tych uciążliwych sublokatorów. Dużo uwagi poświęcono profilaktyce, zabezpieczeniu się przed szkodnikami, oraz o sposobach walki z nimi m.in. wskazując na dostępne preparaty chemiczne. Książka radzi jak tych preparatów używać, aby sobie i innym domownikom nie wyrządzić krzywdy.
Najliczniejszymi i najczęściej gnieżdżącymi się w naszych domach szkodnikami są owady, dlatego właśnie owadom poświęcono w poradniku najwięcej miejsca

Autorki

mateusz | 2012-09-04