Dla każdego coś smacznego

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-304-1
kuchnia
Barbara

Ogromne powodzenie cyklu „Przepisy Czytelników”, wydawanego w tej serii, było inspiracją dla redaktorek działu kulinarnego w „Poradniku Domowym” do przypomnienia i opublikowania w najnowszym zbiorku, autorskich receptur na smaczne potrawy. Znajdziecie w nim Państwo przepisy na różne okazje, pory roku i dnia, od dań z różnych stron świata, pożywnych, lekkich, łatwych do przyrządzenia po adresowanych specjalnie dla wegetarian i... łasuchów. Polecamy najnowszy tomik BPD z przeświadczeniem, że ułatwi on Państwu prowadzenie zdrowej, urozmaiconej i nowoczesnej kuchni.

egeria | 2011-03-12
Beata | 2010-10-05