Diety odchudzające

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-372-1
dieta, odchudzanie, kuchnia
Barbara

Nadchodząca wiosna wyzwala w nas niejedno postanowienie. Do najczęstszych należy podjęcie decyzji o odchudzeniu się. Lecz stosowanie „cudownych” diet grozi niebezpiecznymi następstwami zdrowotnymi, gdyż są one najczęściej niefizjologiczne i powodują zaburzenia w przemianie materii. Dlatego wszystkim tym, którzy marzą o smukłej sylwetce, prezentujemy poradnik zawierający propozycje po 20 jadłospisów dla diet 1500 kcal, 1200 kcal i 1000 kcal. Zostały one opracowane przez specjalistę dietetyka-żywieniowca. Pomogą Państwu zaplanować swoje menu, a tym samym zagwarantują powodzenie całej terapii.

DDmelody | 2013-08-25
Przeczytana: 2004 rok