Zupy

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-917389-8-1
zupy, obiad, kuchnia
Barbara

Nareszcie „Zupy” w Biblioteczce Poradnika Domowego! Ponad sto przepisów! Polecamy je nie tylko zdeklarowanym amatorom zup, lecz również tym nielicznym, którzy sądzą, że zup nie lubią, mamy bowiem nadzieję, że po wypróbowaniu naszych przepisów zmienią zdanie. W zbiorku tym poczesne miejsce przypadło tradycyjnym polskim zupom (każda w kilku wersjach!). Nie pominęłyśmy też oczywiście zup z innych...

Nareszcie „Zupy” w Biblioteczce Poradnika Domowego! Ponad sto przepisów!
Polecamy je nie tylko zdeklarowanym amatorom zup, lecz również tym nielicznym, którzy sądzą, że zup nie lubią, mamy bowiem nadzieję, że po wypróbowaniu naszych przepisów zmienią zdanie. W zbiorku tym poczesne miejsce przypadło tradycyjnym polskim zupom (każda w kilku wersjach!). Nie pominęłyśmy też oczywiście zup z innych kuchni narodowych. Wybrałyśmy spośród nich takie, które zdobyły uznanie daleko poza granicami kraju pochodzenia, a jednocześnie odpowiadają polskim gustom.

Tanya | 2014-05-06
Witold Lisek | 2014-03-10