Cytrusy w twojej kuchni

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-759-4
cytrusy, owoce cytrusowe, kuchnia
Barbara

Łączenie owoców z mięsem, drobiem i rybami to jedna z nowatorskich cech współczesnej sztuki kulinarnej. I chociaż większość z nas hołduje tradycyjnym gustom, autorka najnowszego tomiku proponuje Państwu kilkadziesiąt przepisów z użyciem owoców cytrusowych i to nie do przygotowania dżemów czy konfitur, lecz oryginalnych dań obiadowych i sałatek. Nowe kombinacje smakowe odnajdą Państwo w takich potrawach jak kurczak po australijsku, sałatka cytrynowo-pieczarkowa, kaczka w mandarynkowym sosie oraz wołowe steki w sosie owocowym.

ryszpak | 2015-09-20
Przeczytana: 2004 rok