Artyści sceny polskiej w ZASP 1918-2008

Wydawnictwo: Związku Artystów Scen Polskich
978-83-901766-8-0

Związek Artystów Scen Polskich poleca wszystkim miłośnikom teatru nową Księgę jubileuszową ZASPu. Projekt księgi jubileuszowej Związku Artystów Scen Polskich, przygotowany na 90 lecie stowarzyszenia, ma charakter pionierski ze względu na sposób ujęcia tematu oraz jego kompletność. Jest też czymś całkowicie nowym w stosunku do istniejących już książek poświęconych ZASP-owi pióra Andrzeja Kazimierza Wysińskiego (Związek Artystów Scen Polskich 1918-1950; Związek Artystów Scen Polskich 1950- 1998. Zarys dziejów).

książek: 1993
Kata | 2010-12-25