Solanin #2

ソラニン
komiks, manga, dorastanie
komiksy
Moonlight

Grupka przyjaciół nadal stoi przed wyzwaniami, które zgotował im bezwzględny świat dorosłych. Czekają na nich trudne decyzje. Czy wydarzenia kończące pierwszy tom, wpłyną istotnie na życie paczki przyjaciół? Czy nadal będą mieli tyle zapału, by zajmować się muzyką? Drugi tom kończy nominowaną do prestiżowych nagród Eisnera i Harveya mini-serię Solanin. W 2010 roku do kin w Japonii trafi...

Drugi tom kończy nominowaną do prestiżowych nagród Eisnera i Harveya mini-serię Solanin. W 2010 roku do kin w Japonii trafi adaptacja filmowa tej opowieści.

źródło opisu: Wydawnictwo Hanami

źródło okładki: Wydawnictwo Hanami

USAGI | 2012-04-05
Przeczytana: 06 lutego 2011

Genialna historia, bardzo prawdziwa i życiowa :) Polecam serdecznie! Przedstawia życie młodych ludzi w Japonii, oraz to jak nieprzewidywalne potrafi być.

raven | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016