Wiersze wyprane

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielki Kanion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biuro Literackie
978-83-60602-25-6
wiersze, literatura
poezja
Olka

"Jeśli poezja umie wywołać silną emocję, choćby tylko na moment, wpić się w duszę, narzucić myślom, to później ma się z nią już tylko stosunki specjalne, naznaczone oczekiwaniem, a nawet lekką histerią, stronnicze." - Piotr Śliwiński.

źródło opisu: Autor

twilla | 2016-02-10

Wulgaryzm wulgaryzmem pogania. To po prostu nie moja bajka. Czytając poezję chciałabym się od wulgarnej rzeczywistości oderwać a nie w nią zagłębiać. Pan Świetlicki absolutnie nie trafił w moje gusta i potrzeby.

Fox Mulder | 2011-08-03
Na półkach: Przeczytane, Poezja, Posiadam

Lubię, kiedy za wybór wierszy znamienitego poety biorą się jego koledzy po piórze. Wynik jest zadowalający: każdy widzi i ceni w Świetlickim co innego.

Tomasz Wojewoda | 2016-09-30
Przeczytana: 2007 rok