Górsky & Butch - Director's Cut

Wydawnictwo: Mandragora
83-89036-00-2
komiks, adler, 48 stron
komiksy

To zwariowana historia o dwóch "bliźniakach": Murzynie (Górsky) oraz białym (Butch) - parze policjantów, którym zlecone zostaje zadanie specjalne... odnaleźć sens komiksu, którego są bohaterami. Sprawa trudna... ale możliwa do rozwikłania. By tego dokonać Górsky i Butch zmuszeni są zmierzyć się z rzeczywistością znanych filmów i komiksów. I tak, na przykład poszukiwania skierują ich do filmu Pulp Fiction, Obcy, Star Trek, Z archiwum X, Millenium, Siedem, Matrix, Gwiezdne Wojny i wielu innych. Spotkają też na swojej drodze pana Bolo - ostatniego z Czerniakowa, Batmana, grupę EX-men itp., itd. A wszystko to zostało świetnie narysowane i wciśnięte w 56 stron (jak tytuł wskazuje). Śmiech Cię powali - to pewne! Czy Górsky i Butch znajdą sens komiksu? Czy wykonają zadanie? Gdzie zagoszczą i kogo jeszcze spotkają? Sprawdź! "Bliźniacy" zrobią na Tobie wrażenie!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/48_stron/1

ChiHeng | 2016-04-16