Kosmiczna medytacja

Cosmic Meditation
Chaos, Magia, Okultyzm
popularnonaukowa
foexfoe

W sercu wszystkich wewnętrznych stanów medytacyjnych można odnaleźć niezmiernie cudowne doświadczenie kreatywności i duchowej intuicji. Poprzez medytację każdy może nauczyć się przemieszczać, swobodnie i bez ograniczeń, między różnymi światami, rodzajami egzystencji i poziomami świadomości. W Kosmicznej medytacji Michael Bertiaux, jeden z najbardziej wpływowych współczesnych okultystów,...

W Kosmicznej medytacji Michael Bertiaux, jeden z najbardziej wpływowych współczesnych okultystów, przedstawia unikalny system rozwoju duchowego, obejmujący niezwykle skuteczną metodę poszerzania świadomości za pośrednictwem kontaktu z duchami. Czytelnik tego niezwykłego grimuaru, należącego do tradycji gnostyckiego wudu, otrzymuje spójną teorię wszechświata, opisującą funkcjonujące w nim prawa i zamieszkujące go istoty, dzięki czemu może sprawnie się w nim poruszać i rozwijać świadomość poza zwykłe ograniczenia ludzkiego umysłu. W drodze od obserwacji umysłu aż do najwyższego urzeczywistnienia duchowego czeka go przeprawa przez kabalistyczną antymaterię Wszechświata B, wznoszenie się na oparach metafizycznego prawa okazjonalizmu, odkrywanie stanu Ciszy, kiedy to jego własna podświadomość przygotuje go do poznania Sekretu Wiecznego Bön, oraz inicjacja na szamana nadprzestrzeni. Jeśli posiada kota, zrozumie, że prawdopodobnie ten jest największym ekspertem medytacji, jakiego może znaleźć w pobliżu.

źródło opisu: http://okultura.pl

źródło okładki: http://okultura.pl

Wojciech N | 2010-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2010

Trudno mi oceniac, ten system do mnie nie przemawia.

KiRu | 2016-09-24
Putativus | 2016-02-18