Tylko kobieta

Tłumaczenie: Paweł Piasecki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Only a woman
Ursusek

Scotty Morgan, dziennikarka telewizyjna, nigdy nie przypuszczała, że jej pierwsza praca w redakcji sportowej okaże się takim koszmarem. Jed Quinn, niegdyś gwiazda zawodowej koszykówki, obecnie trener, odmówił udzielenia wywiadu kobiecie. Zlekceważył także Scotty na inauguracyjnej konferencji prasowej i nie odpowiadał na jej telefony. Dziennikarska kariera dziewczyny była poważnie zagrożona. Czy Scotty uda się przekonać Jeda, że będąc tylko mężczyzną jest niesprawiedliwy w ocenie kobiet?

Imhere | 2015-11-17
Na półkach: Romance, Harlequin, Przeczytane