Jak skutecznie negocjować. eBook

Wydawnictwo: Onepress
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Wiedzieć błyskawicznie! Seria Quick, czyli szybko podane wiadomości. Aspekty związane z zarządzaniem, rozwojem kompetencji osobistych i organizacji w pracy dostarczone w sposób przystępny i zrozumiały. Teraz te wszystkie zasoby możesz nareszcie mieć zawsze pod ręka, w swoim komputerze. Nadszedł czas eBooków w onepress.pl. Wybierasz swoją książkę, a ona bezzwłocznie znajduje się na Twoim dysku.

EdytaJakubowska | 2012-12-11
Przeczytana: 13 listopada 2012

„Jak skutecznie negocjować” autorstwa Davida Olivera to brytyjska pozycja książkowa, która wprowadza czytelnika w świat negocjacyjnej konsumpcji. Oliver to zawodowy negocjator. Na całym świecie prowadzi seminaria w zakresie negocjacji, profesjonalnych technik sprzedaży i praktycznego marketingu. Tak też postrzega sztukę negocjacji, którą szlifuje przez pryzmat czerpania możliwie największych korzyści z biznesowych transakcji. Co ciekawe, daje gwarancję, że zastosowanie przedstawionych tutaj technik negocjacyjnych w praktyce przełoży się na co najmniej 10 procentowy zysk. Zarówno, gdy sprawa dotyczy kupna, jak i sprzedaży.
„Jak skutecznie negocjować” to praktyczny poradnik, który pomimo niewielkiej ilości stron, zawiera masę informacji, które pozwolą odnieść sukces. I nie chodzi jedynie o pojedyncze transakcje, ale przede wszystkim o długotrwałe relacje. Autor podkreśla, że negocjacje to nic innego, jak proces targowania się. Owe targowanie ma na celu zawarcie wzajemnego...

Chaoticreader | 2016-10-12
Aga | 2014-12-26