Dziewczyna z miasta

Tłumaczenie: Agnieszka Malicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kocha, Lubi, Szanuje...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
City girl
83-7264-028-9
Ursusek

Kate Templeton, wyczerpana pracą zawodową, musi wypocząć. Awaria samochodu i spartańskie warunki życia w górach Tennessee odbierają się, gdy spotyka Sama Buchanana, ciemnookiego, postawnego blondyna, właściciela motelu. Sprawia on, że Kate czuje się wyobcowana i gorsza od górskiej społeczności. Od pierwszego spotkania Sam wie, że rozpieszczona, szmaragdowooka dziewczyna z miast przysporzy mu kłopotów, a mimo to nie potrafi przestać o niej śnić. Urlop dobiega końca; Kate wiruje na zabawie w ramionach Sama i marzy, by pozostać już w nich na zawsze. Czym skończy się ten taniec?

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2000

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-028-9

ewcia6 | 2015-04-06
Geo | 2014-11-10