Kłamstwa i sekrety

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The man she almost married
Ursusek

Julia sądziła, że definitywnie odcięła się od bolesnej przeszłości. Wystarczyło jednak, by znalazła się twarzą w twarz ze Sloanem, a skandal sprzed lat stanął jej przed oczami jak żywy. Nie co dzień narzeczony odwołuje ślub na dwa dni przed wyznaczonym terminem, twierdząc, że się pomylił i że nie kocha swojej wybranki, po czym znika bez śladu. Gdyby Julia wiedziała, co kierowało Sloanem, nie...

Gdyby Julia wiedziała, co kierowało Sloanem, nie pozwoliłaby mu wyjechać. Czy można odwrócić bieg wydarzeń?

źródło opisu: okładka

joanna | 2016-04-26