Pan Huczek

Tłumaczenie: Joanna Trzcińska-Mejor
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pan Huczek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Novus Orbis
Herra Huu
dla dzieci, Pan Huczek

Niezwykłe historie małego, czarno ubranego człowieczka, który straszenie dzieci uważa za swój obowiązek, choć tak naprawdę wcale nie ma na to ochoty. Dziadek nauczył go czarów, ale pan Huczek większość zapomniał i gdy próbuje je sobie przypomnieć, wpada w okropne tarapaty.

[Novus Orbis, 1998]

Chucky85-Przemek | 2012-12-14
Przeczytana: 12 sierpnia 1993

Proste i krótkie historyjki z zaczarowanego świata Pana Huczka czytałem ,to z dużą uwagą i ciekawością, aczkolwiek wspominam tę historię z przymrużeniem oka ,gdyż często banalne historię były trudne do streszczenia. Nie wiem dlaczego ta książka utknęła mi w pamięci po 20 latach, być może dlatego, że ma tak charakterystyczny tytuł, albo rzeczywiście coś magicznego jest w tych książeczkach dla dzieci

Jarek | 2011-02-12

rewelacja!!!!!