Problemy bez ściemy. Tysiąc światów małolatów

Wydawnictwo: M
978-83-7595-042-7
młodzież, postawy młodzieży,
religia
inga

Światy nastolatka i dorosłego potrafią być odległe o miliony lat świetlnych. Mimo to autor zdecydował się przekroczyć wrota świata ludzi młodych. Książka przeznaczona dla ludzi młodych i dla ich rodziców. Przed jednymi i drugimi odsłania nowe światy, prowadząc do zrozumienia, nawiązania i pogłębienia relacji. Każdy rozdział książki składa się z trzech części: kilku słów na dany temat, materiału do przemyślenia i pytań, które pomagają czytelnikowi w refleksji.

Paulina | 2013-12-14

Nie chcę oceniać z powodu oddalenia się tego kapłana od zakonu :(

Lusia | 2016-04-09
Przeczytana: 2009 rok