Wróciłem z piekła

Wydawnictwo: G&P
83-7272-019-3
Panama, Nikaragua, więzienie
adorable

Sensacyjna i dramatyczna autobiografia Roberta Czarkowskiego - Polaka, który oskarżony o szpiegostwo i narkotyki 7 lat przebywał w najcięższych więzieniach świata w Panamie i w Nikaragui. Powrócił do Polski w 1999 roku po długiej interwencji polskiej dyplomacji, nuncjusza apostolskiego w Panamie, a także nowego prezydenta tego kraju. Okrutna rzeczywistość; relacja pełna sarkazmu i ironii. Czyta się jednym tchem. Także zdjęcia przemycone z więzienia.

Olga | 2016-10-05

Wstrząsająca opowieść, szczególnie, kiedy uświadomimy sobie, że ten człowiek tam był, on to naprawdę przeżył.

Karolina | 2016-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2016

Ciężko ocenić mi tę książkę... z jednej strony brutalna opisująca piekło na ziemi i to że w niektórych krajach prawa człowieka nic nie znaczą a z drugiej gehenna opisana w niezwykle zabawny sposób czasem na prawdę ciężko mi było powstrzymać się od śmiechu..
Ogólnie warta przeczytania ku przestrodze chociaż by.

Kasia | 2015-12-30
Monia | 2013-11-30