Małe zielone ludziki, t.2

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza

Powieść znanego autora, tym razem z gatunku tak modnej ostatnio politic-fiction, opowiada o dziwnych i niezwykłych wydarzeniach towarzyszących pojawieniu się na terenie jednego z afrykańskich państw "terytorium zakazanego". Czy jest to efekt działalności tajemniczej organizacji terrorystycznej, czy też pojawili się tam przybysze z kosmosu? Znakomita akcja, ciekawe dywagacje socjologiczne i...

Znakomita akcja, ciekawe dywagacje socjologiczne i trafne obserwacje polityczne czynią z tej książki pasjonującą lekturę.

JarekMa | 2014-05-06
Przeczytana: 25 marca 2012

Jedna z moich ulubionych książek, teraz w e-wydaniu BookRage.

Lubię tę książkę za ładnie zarysowane postacie bohaterów, wątek erotyczny i pseudo-filozowiczno-polityczne rozważania - niektórych moga one nużyć (jak opisy przyrody w "Nad Niemnem"...) ale zachęcam jednak do ich przeczytania.

Pozdrawiam

Dnamica | 2011-01-05

Naprawde znakomita ksiazka, i co wazne trudno przewidziec jaki bedzie przebieg akcji.

romekd | 2016-12-26
sowidyl | 2016-10-23