Przepraszam, remanent

humor
komiksy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Pawello | 2018-01-19

Jedziemy dalej na sentymencie! Tym razem album Przepraszam remanent, który kiedyś gdzieś miałem i się zapodział. W przeciwieństwie do bezdomnych wampirów kolorystyka jest w porządku a samo wznowienie przynosi nam historyjki (poniekąd dalszy ciąg przygód) Profesorka Nerwosolka i Entomologii Motylkowskiej ale i wampirów znanych z poprzedniej recenzji.

Bacha85 | 2015-09-30
Przeczytana: wrzesień 2015

Kolejny zbiór epizodów z życia profesorka Nerwosolka oraz jego asystentki Entomologii Motylkowskiej. Pojawiają się też straszne wampiry, którym wcale nie jest lekko w świecie, gdzie bohaterem jest profesor. Niektóre z epizodów są przeurocze, wszystkie zaś są zaskakujące. Jest to świetne uzupełnienie pozostałych komiksów poświęconych tym bohaterom,

książek: 2092
Olga | 2013-11-16
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2013
Przeczytana: 15 listopada 2013

Podobało mi się, ale zdecydowanie za krótkie. Taka długość nadaje się do czytania w poczekalni u dentysty, albo do publikowania w gazecie.

hebansky | 2018-02-10
Na półkach: Przeczytane, Komiksy