Sędzia

Okładka książki Sędzia Steve Martini
Okładka książki Sędzia
Steve Martini Wydawnictwo: Amber Cykl: Paul Madriani (tom 4) Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
Paul Madriani (tom 4)
Srebrna Seria
Judge
Amber
1998-01-01
1998-01-01
Hanna Pustuła-Lewicka
morderstwo sędzia

Dobra książka. Ta część o mecenasie Madrianim jest zdecydowanie lepsza niż "Podwójne trafienie". Dużo dzieje się na sali sądowej, ale też poza nią. Trzyma w napięciu a zakończenia znowu się nie spodziewałam, pan Martini naprawdę lubi zaskakiwać. Sam temat ogólny to może nic nowego, ale jest świetnie napisana. Jeżeli wpadnie mi w ręce jeszcze jakaś część tej serii to na pewno skorzystam z okazji.
Polecam!

Książke tą zaliczyłam. Nie mogę jednak stwierdzić by mnie zachwyciła:/ Nie zrozumcie mnie źle była całkiem przyzwoita nawet zaskakująca.Takiego końca sie nie spodziewałam.Jednak nie do końca mnie satysfakcjonował. W sumie tak wyrwany z kontekstu. Ale nie to mi najbardziej przeszkadzało. Niestety nie lubuje sie w kryminałach typowo sądowych gdzie praktycznie cała akcja toczy sie na sali sadowej, dla mnie troszke jest to za bardzo monotonne.
Mimo to zachęcam do przeczytania, ponieważ sama książka nie najgorsza.

parę stron powieści o prawnikach i polityce

parę stron powieści o prawnikach i polityce

Watek bardzo ciekawy,czy sedzia zabil czy nie, ale sama tresc meczaca. Dluzyzny stron, malo dialogow. Mialam wrazenie ze czytam scenariusz,wszystko bylo tak dokladnie opisane ze az nudne.

• Prawnicze
  • Az w 2014