Podejrzani

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Suspects
837150568X
ZuzAnka

Pewnego ranka Mary Jane Jones wpada w rozterkę, kiedy jej przyjaciółka Donna nie odbiera telefonu. W normalnych warunkach nie ośmieliłaby się wejść bez zaproszenia do domu sąsiadki, ale ciekawość i niepokój zwyciężają. Oczom Mary Jane ukazuje się coś, co potwierdza jej najgorsze przypuszczenia - Donna i jej córeczka zostały brutalnie zamordowane. Rozpoczyna się gorączkowe śledztwo. Powoli i nieoczekiwanie rodzi się więź między twardym gliniarzem a nie mogącym znaleźć sobie miejsca w życiu pechowcem, który spełnia wszelkie warunki, by zostać głównym podejrzanym - brak mu tylko motywu zbrodni.

źródło opisu: Zysk i S-ka, 2001

źródło okładki: www.zysk.com.pl