Rower przemocy

Cycle of Violence
83-7298-128-0
literatura irlandzka
ZuzAnka

Miller, reporter - cyklista, zostaje dyscyplinarnie przeniesiony z wielkomiejskiej gazety do miasteczka Crossmaheart. Ma tam zastąpić innego dziennikarza, Jamiego Milburna, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach (zresztą ku niewielkiemu zaskoczeniu mieszkańców, ponieważ Crossmaheart jest zgubnym miejscem dla każdego, kto zadaje zbyt dużo pytań). Miller pragnie zachować dystans, ale nawiązuje romans z byłą dziewczyną Jamiego, Marie. Od tej pory jego zamiar, i wiele innych rzeczy, zaczyna zmierzać w złym kierunku.

Marcin Jusiński | 2014-12-11

Przyjemna książka, łatwo się czyta, historia wciąga :D

fugu | 2016-02-23
kryloc | 2013-11-22
Paweł Feręszkiewicz | 2013-10-27
Bitter_Sweet | 2013-07-30
Pisarze na i o rowerach

Nie od dziś wiadomo, że istnieje silna zależność między chodzeniem a pisaniem – autorzy lubią wybierać się na długie, samotne spacery, w czasie których wpadają na najlepsze rozwiązania fabularne. Innym służy do tego bieganie. A jeszcze innym – jazda na rowerze. Dziś o nich. I o jednośladach w książkach.